Podstawowym zakresem działalności ANCHEM Sp. z o.o. jest kompleksowe wykonanie instalacji technologii uzdatniania wody basenowej. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry zdobyte przy realizacji inwestycji basenowych pozwala nam na zaoferowenie usług dostosowanych do potrzeb klienta. Duże parki wodne, baseny hotelowe czy też baseny prywatne - każdy klient znajdzie u nas to czego potrzebuje.

Różnorodność wykonanych instalacji pozwala nam na wybór najbardziej dopasowanych rozwiązań wiodących producentów osprzętu basenowego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z basenem to zapraszamy do kontaku.

System uzdatniania DAISY

Zintegrowany System Dryden Aqua zapewnia krystalicznie czystą i zdrową wodę w basenie. Innowacyjna technologia w harmonii z naturą. Zamiast zabijać bakterie lepiej jest zapobiegać ich rozwojowi. Uzdatnianie wody basenowej powinno zapobiegać przenoszeniu się patogenów pomiędzy kąpiącymi się osobami i minimalizować szkodliwe produkty uboczne dezynfekcji. Tradycyjne metody uzdatniania wody zwalczają przenoszenie się patogenów za pomocą coraz to silniejszych chemikaliów do dezynfekcji, promieniowania UV-C i ozonu. Jednakże przenoszenie się patogenów jest problemem biologicznym, dlatego też potrzebuje biologicznego rozwiązania. 

Wykonywanie zbiorników z PP

Oferujemy bezciśnieniowe zbiorniki wykonane z PP, wyposażone w stalową konstrukcję wzmacniającą. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w układach technologicznych uzdatniania wody basenowej jako zbiorniki przelewowe. Zbiorniki oferowane przez firmę Anchem są w całości wykonywane i włączane w instalację na miejscu posadowienia. Taki sposób montażu sprawia, że nie ma konieczności zachowania szerokiej drogi transportowej dla zbiorników. Pozwala także na wykonanie zbiorników dopasowanych do indywidualnych warunków klienta.

Filtry podciśnieniowe

Podciśnieniowy zestaw filtracyjny służy do filtracji wody basenowej. W komplecie urządzenia znajduje się filtr, rurociągi przyłączeniowe z zaworami z napędem pneumatycznym lub elektrycznym oraz sterownik kontrolujący pracę i płukanie filtra w sposób automatyczny.

Kompaktowa budowa umożliwia łatwe przyłączenie kolejnych filtrów, tak aby zapewnić wymaganą wielkość powierzchni filtracji. Urządzenie umożliwia zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych poprzez zmniejszenie zużycia wody płuczącej oraz energii elektrycznej w stosunku do filtrów ciśnieniowych.

Szafy zasilająco - sterujące

W budowanych oraz modernizowanych przez firmę Anchem stacjach uzdatniania wody basenowej, stosowane są własnej produkcji, w pełni zautomatyzowane szafy sterujące, które zarządzają procesami technologicznymi na basenach. Możliwości tych urządzeń ograniczone są jedynie wyobraźnią inwestora oraz jego możliwościami finansowymi.

Niezawodne działanie urządzeń sprawdzone jest w wielu obiektach m.in. Kompleksie Basenów Termalnych w Uniejowie, Parku Wodnym Koszalin czy też pięciogwiazdkowym hotelu Aquarius Spa w Kołobrzegu.

Ogólne warunki gwarancji i dostawy

Biuro Koszalin

ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin

Michał Wojciul | tel. 509177161
michal@anchem-baseny.pl

Biuro Poznań

ul. Kozierowskiego 4/207
60-185 Skórzewo

Grzegorz Wojciul | tel. 502761214 
grzegorz@anchem-baseny.pl

Kontakt

Anchem Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin
sekretariat@anchem-baseny.pl

NIP: 669 253 25 77