Wykonywanie zbiorników z PP

Oferujemy bezciśnieniowe zbiorniki wykonane z PP, wyposażone w stalową konstrukcję wzmacniającą. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w układach technologicznych uzdatniania wody basenowej jako zbiorniki przelewowe. Zbiorniki oferowane przez firmę Anchem są w całości wykonywane i włączane w instalację na miejscu posadowienia. Taki sposób montażu sprawia, że nie ma konieczności zachowania szerokiej drogi transportowej dla zbiorników. Pozwala także na wykonanie zbiorników dopasowanych do indywidualnych warunków klienta

Budowa i funkcje

Każdy wykonywany przez nas zbiornik rozpoczyna swoje "życie" od projektu. Nasz dział projektowy podchodzi indywidualnie do każdego tematu. często w ramach etapu projektowego, w porozumieniu z klientem lub inspektorem, dokonujemy różnego rodzaju optymalizacji. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu.

Budowa zbiorników bezciśnieniowych:

  • dno - płyta PP, najczęściej 10 mm grubości,
  • ściany - płyta PP, najczęściej 10 mm grubości,
  • przekrycie - płyta PP, najczęściej 10 mm grubości podparta na kratownicy wykonanej z pionowo ustawionych płyt PP
  • włazy serwisowe - ze względów bezpieczeństwa są to minimum 2 szt.
  • rama usztywniająca składająca się z poziomych opasek oraz pionowych profili w formie słupów kotwionych do podłoża i stężanych górą.

Konstrukcja wzmacniająca wykonywana jest z profili zamkniętych ze stali konstrukcyjnej i każdorazowo zabezpieczana jest antykorozyjnie według specyfikacji. Możliwe jest malowanie specjalnymi powłokami dwuskładnikowymi lub cynkowanie ogniowe.

Dodatkowo dla każdego zbiornika oferujemy możliwość wykonania króćców przyłączeniowych według specyfikacji klienta. Mogą to być przejścia szczelne skręcane, tuleje kołnierzowe lub bose króćce rurowe z PP wspawane w ścianę, dno lub przekrycie zbiornika.

Biuro Koszalin

ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin

Michał Wojciul | tel. 509177161
michal@anchem-baseny.pl

Biuro Poznań

ul. Kozierowskiego 4/207
60-185 Skórzewo

Grzegorz Wojciul | tel. 502761214 
grzegorz@anchem-baseny.pl

Kontakt

Anchem Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin
sekretariat@anchem-baseny.pl

NIP: 669 253 25 77