Poniżej przedstawiamy najświeższe informacje z życia firmy

24.11.2023 r. - TARGI AQUANALE W KOLONII

Za nami dzień pełen bardzo ciekawych i owocnych rozmów z przedstawicielami producentów różnego rodzaju asortymentu z branży basenowej. Jak zawsze na targach Aquanale mogliśmy spotkać fachowców, którzy chętnie opowidali o swoich sprawdzonych technologiach oraz nowościach produktowych. Zmotywowani i pełni pomysłów wracamy do Was. Więcej o targach tutaj

30.11.2022 r. - IV KONFERENCJA HOTEL SPA

Za nami IV KONFERENCJA HOTEL SPA organizowana przez Portal BASENPROF, tym razem w Krakowie. Mieliśmy przyjemność spotkać się w gronie właścicieli, zarządców, wykonawców i projektantów obiektów basenowych. Porozmawialiśmy między innymi o tym gdzie można szukać oszczędności eksploatacyjnych bez utraty jakości wody. Dziękujemy za spotkanie i wartościowe rozmowy wszystkim uczestnikom i organizatorom. Więcej tutaj.

25.11.2022 r. - AKTYWUJ ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ NA BASENIE

W obliczu rosnących cen energii najważniejszym aspektem staje się koszt utrzymania obiektów basenowych. Zastosowanie Aktywowanego Złoża Szklanego (AFM®) pozwala na redukcję wydajności pomp obiegowych bez obawy o utratę jakości wody w basenie. Z powodzeniem można ograniczyć wydajność filtracji o 20%, co przekłada się na zmniejszenie zapotrzebowania na energię elektryczną pomp obiegowych nawet do 40%. Jakie to daje oszczędności w stosunku do filtracji na złożu kwarcowym? Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu na portalu BUILDER, link do artykułu tutaj.

23.11.2022 r. - SYSTEM DAISY W HOTELU ARŁAMÓW

Dziękujemy Hotel Arłamów za profesjonalne podjeście oraz wnikliwość w poszukiwaniu najefektywniejszej metody filtracji wody basenowej 🧐📈📉📊
Praca dla takiego inwestora to czysta przyjemność 😁🤝
Jesteśmy przekonani, że zastosowanie złoża AFM od Dryden Aqua zapewni Państwu wieloletnie korzyści i zadowolenie klientów 💧💦🏊‍♂️💦💧

Co myśli o tym Inwestor przeczytacie tutaj.

10.10.2022 r. - NIGDY NIE JEST ZA WCZEŚNIE NA NAUKĘ

Dziś miałem okazję wystąpienia przed niezwykłą grupą. W ramach cyklu „Poznajemy zawody rodziców” przedstawiłem tym niesamowicie chłonnym słuchaczom proces budowy oraz zasadę działania instalacji technologii basenowej.

11.06.2022 r. - OTWARCIE WODNEGO PLACU ZABAW W ŁODZI

No i jest Otwarte, działa jak należy i już na pierwszy rzut oka zachęca do zabawy. Generalny Wykonawca: Anchem Sp. z o.o. Link do wydarzenia tutaj.

6.06.2022 r. - SEPARATOR CO2 NA UJĘCIU SZCZAWY

Ujęcie Szczawy w miejscowości Czerniawa Zdrój, dla którego dostarczyliśmy separator CO_2 wraz z kompletną armaturą i wyposażeniem komory technologicznej. Separator CO_2 wykonaliśmy na bazie rury ze szkła boro-krzemowego - rura długości 1500 mm, średnicy 400 mm i ściance grubości 10 mm została sprowadzona z huty specjalnie pod tą inwestycję i stanowi bardzo ciekawy element, dzięki któremu można obserwować oddzielanie się gazu od wody z podziemnego ujęcia.

12.05.2022 r. - GALA WRĘCZENIA NAGRÓD DOBRA FIRMA

Dziś odbyła się gala wręczenia nagród Dobra Firma. Nasza firma została wyróżniona w kategorii Najlepszy Inwestor. Cieszymy się, że po raz kolejny nasza działalność została doceniona i jak zawsze motywuje nas to dalszych wysiłków w dostarczaniu usług najwyższej jakości. Link do relacji z wydarzenia tutaj.

5.05.2022 r. - FALOWNIKI W TECHNOLOGII BASENOWEJ

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami od strony stosowanych systemów automatyki. Firma Elmark Automatyka, której komponenty stanowią podstawę budowanych przez nas układów opisuje jak je wykorzystujemy w naszych realiazacjach. Więcej na stronie firmy Elmark, link tutaj.

21.04.2022 r. - III KONFERENCJA HOTEL SPA W KOŁOBRZEGU

Dziś mówimy Dzień Dobry z Kołobrzegu - III Konferencja Hotel SPA organizowana przez Portal Basenprof jest okazją do bardzo ciekawych i konstruktywnych rozmów. Link do realcji z wydarzenia tutaj.

Biuro Koszalin

ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin

Michał Wojciul | tel. 509177161
michal@anchem-baseny.pl

Biuro Poznań

ul. Kozierowskiego 4/207
60-185 Skórzewo

Grzegorz Wojciul | tel. 502761214 
grzegorz@anchem-baseny.pl

Kontakt

Anchem Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 8-10/22
75-135 Koszalin
sekretariat@anchem-baseny.pl

NIP: 669 253 25 77